Kas yra Facet5?

Kas yra Facet5? savęs pažinimo klausimynas

Kristina Kripaitienė

11/16/20211 min read

Kas yra Facet5?

Facet5 - yra psichologų kurtas ir tobulintas įrankis, skirtas asmenybės pažinimui ir vertinimui. Facet5 yra „Big5“ (Didžiojo penketo) teorija paremtas asmenybės modelis, kuris padeda suprasti vidinius motyvus, skatinančius žmones elgtis vienaip ar kitaip, apibrėžia jų nuostatas ir siekius. Tai modelis, kuris padeda apibūdinti, paaiškinti ir numatyti žmogaus elgesį. Facet5 asmenybę vertina, remiantis 5 pagrindiniais veiksniais: Valia, Kontrolė, Empatija, Energija ir Emocingumas bei kiekvienam iš jų priskiria subfaktorius. Taip gaunamas labai tikslus ir lengvai suprantamas asmenybės paveikslas.

Kam gali būti naudojama?

Facet5 gali būti naudojamas tiek individualiai, tiek ir organizacijos lygmeniu. Facet5 yra plačiai taikomas tarptautinėse kompanijose. Facet5 galima naudoti: asmenybės paveikslui atskleisti (nustatant individualius bruožus, stiprybes ir tobulintinas sritis), taip pat nustatyti esmines kompetencijas, galimas tobulėjimo sritis, motyvacijos sritis, lyderystės ir vadovavimo aspektus, padeda rasti atsakymus į daugelį klausimų, susijusių su pokyčiais, karjera, sprendimų priėmimu ir kt.

Kaip veikia Facet5?

Klientas el. būdu užpildo klausimyną (užtrunka iki pusvalandžio), o rezultatai yra aptariami individualioje grįžtamojo ryšio sesijoje, kuri trunka 1,5-2 val.

Kodėl Facet5?

Šiuo įrankiu asmeniškai labai tikiu ir esu ne kartą išbandžiusi. Facet5 man padėjo rasti atsakymus sudėtingiausiuose savo gyvenimo etapuose, surasti sritis, kurios man trukdo pasiekti užsibrėžtų tikslų, todėl drąsiai jį rekomenduoju ne tik pavieniams asmenims, bet ir organizacijoms. Esu išbandžiusi ne vieną įrankį, tačiau tvirtai tikiu, kad Facet5- vienas geriausių įrankių rinkoje. Jei norite detalesnės informacijos, ar patys norite išbandyti šį įrankį asmeniškai ar savo organizacijoje – drąsiai rašykite.