Tavo pokyčio kelionė

Aš esu Kristina Kripaitienė

esu tarptautinės koučingo federacijos (ICF) koučingo specialistė ir asociacijos narė, akredituota Facet5 įrankio specialistė, Idialogue platformos mentorė, taip pat turiu ilgametę patirtį dirbant žmogiškųjų išteklių srityje, ši patirtis leidžia man dalintis savo žiniomis, prisidedant prie klientų augimo ir pokyčių.

Tvirtai tikiu tuo, ką darau, nes tame matau PRASMĘ ir žinau, kad tai yra mano kelias. Su dideliu noru ir motyvacija pasitinku naujus klientus, nes noriu pažinti ir išgirsti jų unikalias istorijas ir kartu ieškoti atsakymų.

Klientai dažniausiai įvardija pasitikėjimo ir saugumo aplinką, kurią stengiuosi sukurti su kiekvienu, o taikomi įrankiai ir praktikos tikrai veikia, tai pastebiu per realius savo klientų pokyčius.

Santykis, bendradarbiavimas, pagarba, paprastumas, laisvė - tai mano vertybės, kuriomis vadovaujuosi dirbant su klientais.

Tikiu, kad kiekvienas žmogus gali augti, atrasti daugiau galimybių, atkleisti savo potencialą, būti geresniu darbuotoju ar geresniu vadovu savo komandai.
Niekada neskirstau žmonių ir neklijuoju jiems etikečių. Tiesiog juos priimu atvira širdimi, su dideliu noru pažinti, suprasti ir įgalinti.

Mane surandantys žmonės – labai įdomūs, atviri, siekiantys, žingeidūs, smalsūs, tyrinėjantys, nebijantys reflektuoti ir ieškoti atsakymų.